کتاب دستیار دادگاه حقوقی جلد نهم

تخفیف!

۶۰,۰۰۰ تومان

کتاب دستیار دادگاه حقوقی جلد نهم
مبحث : نکات صدور رای

نوشته : حمزه داودی  ، مجید عطایی جنتی ، آمنه بشیری  –  1401

شابک:2-63-6775-622-978

 بخشی از کتاب جهت آگاهی

 

توضیحات

کتاب دستیار دادگاه حقوقی جلد نهم مبحث نکات صدور رای 

نویسنده : حمزه داودی / مجید عطایی جنتی / آمنه بشیری
ناشر: حقوق پویا
قطع: وزیری
سال انتشار: ۱۴۰۱
تعداد چاپ: ۵۰۰
قطع وزیری
نوع جلد: جلد شومیز
تعداد صفحات: ۹۶ صفحه


 کتاب دستیار دادگاه حقوقی جلد نهم مبحث نکات صدور رای

مجموعه ای ۱۵جلدی با نام دستیار دادگاه حقوقی در بردارنده مباحث شکلی و کاربردی آیین دادرسی مدنی به صورت پرونده محور 

مباحث ماهوی این مجموعه با نام همیار دادگاه حقوقی منتشر می شوند که تا کنون دو جلد آن با مباحث اسناد تجاری و الزام به تنظیم سند به چاپ رسیده است. این مجموعه شامل کلیه دعاوی حقوقی در ۳۵ جلد تالیف می شود. سایر مجلدات در دست تالیف می باشد که به مرور منتشر خواهند شد. جهت اطلاع و آگاهی بیشتر می توانید با شماره ۹۱۲۶۵۲۵۰۷۰ در شبکه های اجتماعی ایتا و تلگرام پیام ارسال نمایید.

حقوق به عنوان یکی از رشته های علوم انسانی، دارای خصیصه انتزاعی و اعتباری است و همین ماهیت، سبب شده اختلاف نظر هایی هم در حوزه دانشگاهی و هم در رویه قضایی در موضوعات مختلف حقوق، پدید آید. جهت انتخاب نظر صحیح در هر یک از موضوعات اختلافی، اطلاع از مبانی و استدلالات قائلین هر نظر ضروری است.

همچنین اطلاع از فرایند و مراحل دادرسی از تقدیم دادخواست یا طرح درخواست تا صدور رای قطعی و طرق فوق العاده شکایت از آرا و همچنین نحوه اجرای هر یک از آرا و قرارهای قابل اجرا، نقش بسزایی در تنظیم صحیح و جامع توافقات و کاهش اطاله دادرسی و تسریع در اجرا خواهد داشت. همچنین با ذکر و تشریح مبانی و قواعد حاکم بر موضوع و نیز استدلالات به کار گرفته شده در هر یک از نظرات در موضوعات اختلافی، انتخاب نظر صحیح و کارآمد را برای جامعه حقوقی تسهیل می نماید.

در تدوین این مجموعه بر آن بوده ایم نیازهای مختلف جامعه حقوقی اعم از دانشجویان، کارآموزان وکالت و قضاوت و همچنین وکلا و قضات گرامی، سردفتران و نمایندگان حقوقی را پاسخگو بوده و نظریات دکترین حقوق، نظریات مشورتی، نمونه آرای بدوی، تجدیدنظر و همچنین آرای شعب دیوان عالی کشور و نشست های قضایی به فراخور هر موضوع و در پایان هر مبحث به همراه نمونه فرم های کاربردی به طور دقیق و کامل تشریح گردیده است. تا هر یک از نظرات دارای پشتوانه قضایی بوده و با خیال آسوده تری از سوی دارندگان مشاغل و مناصب حقوقی اختیار گردد.

 

توضیحات تکمیلی

وزن3 kg
ابعاد25 × 17 × 2 cm

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کتاب دستیار دادگاه حقوقی جلد نهم”